skip to Main Content

AŠTUONIŲ ŠEIMŲ DRAUGYSTĖ

Projektą sudaro aštuoni 2 aukštų sublokuoti mūriniai namai. 24 arų teritorijoje naujakurių laukia sutvarkytas gerbūvis: sutvarkoma aplinka, kiemas išgrindžiamas trinkelėmis, pasėjama veja.

DŽIAUGSMAS GYVENTI ČIA

Projektuojant ir statant šiuos kotedžus keliami tik aukščiausi reikalavimai. Projekte apgalvota kiekviena detalė, racionaliai išplanuota erdvė, numatyta rekuperacinė sistema, o pastato statybai ir apdailai naudojamos tik modernios ir kokybiškos medžiagos bei technologijos, užtikrinančios kokybę, ekonomiškumą, ilgalaikiškumą bei šiuolaikiškumą.

TEISINGA VIETA

Kotedžai yra patogioje vietoje, kur viskas, ko reikia Tavo šeimai, yra tiesiog ranka pasiekiama: mokyklą, darželį, prekybos centrą, viešojo transporto stotelę ar polikliniką net pėsčiomis pasieksite greičiau nei per 15 minučių.

FUNKCIONALUS NAMŲ IŠPLANAVIMAS

4 gyvenamieji kambariai, 2 vonios kambariai, garažas, į kurį galima patekti iš namo vidaus. Taip pat iš pirmo aukšto galima patekti į lauko terasą, esančią vidiniame kieme.

PRIVATUMAS IR SAUGUMAS

Gyventojų privatumas ir saugumas užtikrinamas kuriant uždarą kvartalo teritoriją, į kurią tiek gyventojai, tiek svečiai pateks tik per pakeliamą užkardą, o bendra teritorija aptveriama segmentine tvora.

PATOGI IR SAUGI KELIONĖ NAMO

Kvartalo nekerta jokios bendro naudojimo gatvės ar keliai, jame nėra jokių komercinių objektų, o tai reiškia, kad teritorijoje automobilių eismas yra minimalus.

PO 3 AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO VIETAS

Kiekvienas namas turi po 3 automobilių stovėjimo vietas. Pirmame aukšte įrengiamas garažas vienam automobiliui. O papildomos 2 stovėjimo vietos įrengiamos lauke prie kiekvieno namo įėjimo.

Visada maloniai laukiame!

Renata Soltanienė

+370 638 27 509
info@grafonamai.lt

 

Turite klausimų? Parašykite mums:

[]
1 Step 1

Spausdamas „siųsti“ patvirtinu, kad sutinku su tinklapio privatumo politikos sąlygomis.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder